П`ятнадцятий наметовий табір Фонду порятунку дітей та підлітків України від наркотиків

БезымянныйВже в п`ятнадцяте наші друзі і партнери з Фонду порятунку дітей та підлітків від наркотиків, організовують корисний і оздоровчий відпочинок для «важких підлітків».

Літні наметові табори влаштовуються фондом аж з 2002 року! За ці 14 років колись «важкі підлітки», нині, стали надійною опорою і підтримкою вожатих і вихователів табору. Вони допомагають Фонду у такій важливій і потрібній справі, як виховання здорової і відповідальної за своє майбутнє, молоді. Своїм прикладом вони дають надію і надихають на чергові звершення і плідну працю як самих вихователів, так і нових вихованців.

Цього серпня табір проходив на Блакитному Озер, поблизу Каменського Дніпропетровської області.

Це місце вже давно стало улюбленим і табір тут проводиться Фондом не вперше.Безымянный2

Не зважаючи на мінливості погоди, відпочинок, як завжди, був чудовий! Хлопці і дівчата облаштовували табір, ходили у походи, готували вечірні концерти, грались у рухливі спортивні ігри, купались в озері, влаштовували конкурс на кращий намет і, звісно ж, відвідували корисні і такі необхідні їм лекції Фонду.

За час табору підлітки дуже потоваришували між собою і стали єдиною, дружньою командою. Вже, наприкінці відпочинку, по дорозі додому, вони просили неодмінно взяти їх у табір на наступний рік, а батьки, що зустріли їх удома, радо відзначили, що діти змінились у кращу сторону і, згодом, телефонували організаторам цього чудового заходу, зі словами великої вдячності.