Воля до безмірного

2008 рік. Проект «Воля до безмірного: досвід осягнення метафізичного» – це альбом, де представлена творчість українських художників, які мають високий арт-рейтинг на Україні за об’єктивним визнанням провідних світових і вітчизняних експертів.
«Воля до безмірного» подарувало нам знайомство з творчістю Олега Тістола, Олександра Клименка, Василя Цаголова, Олександра Ройтбурга, Віктора Сидоренка. Це майстри, які представляють Україну на найпрестижніших світових арт-форумах, на виставках у відомих музеях і галереях Нью-Йорка, Парижа, Лондона, Відня, Берліна, Женеви.

В якості почесних гостей у проекті взяли участь Антон Соломуха та Самуїл Аккерман – художники, добре відомі в Європі, які емігрували з України, і вже більше 30 років живуть і працюють в Парижі.
Творчість всіх авторів відрізняється глибокою філософією, наявністю глибокої інтелектуальної концепції, високим рівнем професійної майстерності.
Інновацією проекту було те, що тексти до альбому були підготовлені не тільки мистецтвознавцями, але й відомими українськими письменниками, поетами, культурологами і філософами. Випуск альбому супроводжувався відкриттям виставки в музеї Російського мистецтва, де були представлені всі художники – учасники проекту.
Головними меценатами альбому та виставки були Міжнародна інвестиційна компанія SigmaBleyzer та благодійний фонд “ДАР”. Ми дякуємо автору ідеї та куратору проекту – Олександру Клименку та куратору Тамарі Лі за можливість участі в цьому проекті. Завдяки їм ми відчули себе причетними до сучасного українського мистецтва.
Серед спонсорів проекту були також: Родовід Банк, Astavis, Оксана Миколайчук, Сергій Власенко, Сергій Круглик, Міжнародні авіалінії України.
Тамара Лі – мистецтвознавець, член міжнародної асоціації мистецтвознавців AICA (Париж) при ЮНЕСКО, виконавчий директор фонду «Культура України і світ».
Олександр Клименко – художник, культуролог, куратор проекту, арт-директор фонду «Культура України і світ».

Україна, Київ, 01004, вул. Басейна, 6, 11 поверх тел.: (044) 284 12 89, факс: (044) 284 12 83Свідоцтво про державну реєстрацію № 0842, Ідентифікаційний код 34691861, МФО 300379, код ЄДРПОУ 34691861,
р/р № 26005007595000 (в гривні), р/р № 26006007595010 (в доларах США) в ПАТ КІБ «Креді Агріколь»