ДІЯЛЬНІСТЬ

Благодійний фонд ДАР  заснований у 2006 році з метою здійснення благодійної діяльності.

Ми сприяємо вирішенню проблем соціального характеру.

Ми сприяємо естетичному вихованню дітей та допомогаємо їм адаптуватися до життя в сучасному світі через пошук духовних витоків розвитку суспільства

Ми сприяємо відродженню і зміцненню культурних цінностей і традицій в Україні

Які теми нас турбують?

  • ДІТИ. Фонд реалізує проекти для дітей-сиріт і дітей з особливими вадами. Шляхом залучення дітей-сиріт до тренінгів, розвиваючих таборів, до участі в різноманітних фестивалях та конкурсах, ми намагаємося підготувати дітей до дорослого життя, зрозуміти цінність та гідність кожної людини, повірити в себе та в своє майбутнє.
  • ІСТОРІЯ. Значну увагу фонд приділяє збереженню історії. Фонд підтримує та ініціює різноманітні проекти, які пов`язані з історією України.
  • МИСТЕЦТВО. Через мистецтво до духовних цінностей. Фонд  бере участь та реалізує  різноманітні мистецьки проекти, які  пробуджують не тільки почуття, а й думки. Повертаючи  забуті імена видатних художників України, ми не забуваємо про сучасних митців. Ми впевнені, що сучасне українське мистецтво поступово інтегрується в контекст світового мистецтва. І його успішне інтегрування залежить від нашого бажання і наполегливої роботи.