Школа «Рівний – рівному». Анонс вистави.

В рамках діяльності за проектом «Репродуктивне здоров’я. Соціально-психологічна адаптація дітей з обмеженими фізичними можливостями, дітей залишилися без піклування батьків» працює Школа «Рівний – рівному».
Вся робота Школи побудована на основі тісної взаємодії, співпраці дітей з обмеженими фізичними можливостями, дітей сиріт з умовно здоровими, соціально благополучними дітьми. Дане спілкування не тільки дає можливість познайомитися вихованцям інтернатів з їх однолітками, а й допомагає дізнатися, зрозуміти і прийняти світ людей живуть поруч. Допомагає дітям з обмеженими фізичними можливостями адаптуватися в новій для них середовищі, вчить на практиці приймати самостійні рішення, виконувати різні соціальні ролі. А так само допомагає вихованню толерантності по відношенню до дітей-інвалідам, дітям сиротам умовно здорових дітей та молоді.

Спільні заняття сприяють взаєморозумінню і згуртуванню хлопців, створюють основу для подальшого вільного спілкування поза рамками проекту.
В кінці минулого навчального року в Гімназії ім. Короленка для сліпих дітей розпочато роботу зі створення міні вистави (концерту) за твором Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц».

До дітей у гості приїжджають представники різних творчих колективів (вокальний, ляльковий, танцювальний, пантоміма, пісочна анімація). Проводяться не тільки спільні репетиції з творчими колективами гімназії ім. Короленко, на основі твору, так само, розглядаються такі поняття, як дружба, відповідальність, любов і взаємини людей в сучасному суспільстві. Спільне творчість не тільки об’єднує хлопців, але і відкриває нові перспективи і можливості для всіх учасників проекту.
У квітні 2012 року планується прем’єра вистави.