12-ий наметовий табір для підлітків в містечку Комсомольськ

В цьому році літній наметовий табір для підлітків, організований «Фондом порятунку дітей та підлітків від наркотиків», був організований біля невеличкого мальовничого містечка Комсомольськ, Полтавської області.

Це вже 12-ий табір, організований для «важких» підлітків, який успішно пройшов і цього разу. В цьому році було багато нових діток, які швидко перейняли веселу та дружню атмосферу табору, який розміщувався прямо на березі річки Дніпро, в дуже гарному місці. Ходили в походи, їздили на солоне озеро, побували в місцевому музеї і на екскурсії в кар’єрі гірничо-збагачувального комбінату.

Як ми переконуємося щороку, життя в таборі і спільна праця зближують і змінюють людину. Цього року навіть самі «похмурі» і «вперті» до кінця табору стали просто звичайними дітьми, з бажанням допомагати, чергувати, рубати дрова і носити воду.

Проведення таких зоходів не лише дарує дітям хороші емоції, а й дає змогу повною мірою розкритися та проявити себе, взаємодіяти та довіряти іншим. Благодійний Фонд «ДАР» буде підтримувати та розділяти успіх таких таборів і надалі!