БФ “Дар” та CIMIC підписали Меморандум про співпрацю

7 липня голова Благодійного фонду “Дар” та начальник Управління цивільно-військового співробітництва  Збройних Сил України полковник Олексій Ноздрачов  підписали Меморандум про взаємопорозуміння та співпрацю.

Метою цього Меморандуму є об’єднання зусиль щодо надання благодійної допомоги цивільному населенню в районі проведення АТО на території Донецької та Луганської областей, інших регіонах України, а також проведення загальнодержавних, регіональних, місцевих та міжнародних програм, спрямованих на поліпшення соціально-економічного становища різних регіонів.

Благодійний фонд “Дар” уже долучався до ініціативи CIMIC – влаштування святкових заходів, приурочених до Дня захисту дітей.

Тоді представники Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України та волонтери приїхали до маленьких жителів Кодеми, Новолуганського, Авдіївки, Миронівського, Світлодарську, Попасної, Кремінної та Часів Яру. А БФ “Дар” разом зі своєю подругою – культурним діячем Валентиною Охлопковою – допоміг у підготовці солодких подарунків для дітлахів.

Наразі “Дар” із друзями та CIMIC організовують збір гуманітарної допомоги для жителів смт Миронівське, що в районі Світлодарської дуги.

Ми раді закріпити нашу дружбу підписанням Меморандуму та віримо в активну й продуктивну співпрацю!

 

P1290066