Джерела Добра

Благодійна акція «Джерела Добра» для випускників шкіл-інтернатів Харкова та області вже є традиційною. В цьому році вона проходила 28-29 травня в інтернаті для дітей з вадами розумового розвитку смт. Високий, у Харківській обласній гімназії для сліпих дітей ім. Короленка, та в школі-інтернаті для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без батьківської опіки в Новій Водолазі.

«Винуватці» торжества побували на занятті «Мій імідж», яке провели психологи. Потім вмілі перукарі і візажисти створили випускникам святкові зачіски. Бажаючі могли поїхати на екскурсію в дельфінарій!

Акцію допомогла організувати Харківська обласна організація «Міжнаціональна жіноча громада». А її партнерами виступили компанія ВОЛЯ, Ahmad Tea London, «Ів Роше», Харківське представництво Американського єврейського об`єднаного розподільного комітету «Джойнт»,  Всеукраїнський благодійний фонд «Езра», Харківський коледж текстилю та дизайну та Центр профтехосвіти №1.

Акція «Джерела добра» проводиться у рамках проекту «Соціально-психологічна адаптація та емоційна реабілітація дітей з обмеженими можливостями, дітей-сиріт та дітей, які залишилися без опіки батьків».