І знов зустріч у «Старому Цирку»

Вихованці харківської дитячо-юнацької студії циркового мистецтва «Старий цирк» дали виставу для гостей – дітей 4-х підшефних інтернатів.

Вихованці харківських інтернатів, із завмиранням серця та з великим задоволенням стежили за юними артистами, особливо за повітряними гімнастами.

Як одна мить пролетіли півтори години захоплюючого циркової вистави за мотивами казки «Дюймовочка». Відразу після вистави хлопці-циркачі запросили на арену своїх гостей. Юні артисти і гості досить швидко знайшли спільну мову, познайомилися.

Завершила цирковий вечір невелика офіційна церемонія. Спектакль був приурочений відразу до трьох важливих дат. Уже 35 років в будівлі Старого цирку в Харкові працює Українська творча дирекція з підготовки циркових атракціонів та номерів. Вже 25 років керує цирком Євген Овчаренко. А ще тут 12 років працює дитячо-юнацька студія циркового мистецтва «Старий цирк».

Керівник цирку Євген Овчаренко та його співробітники скористалися цим випадком, щоб подякувати і вручити грамоти своїм надійним друзям колективу – благодійному фонду ДАР та компаніям-партнерам, завдяки яким був проведений ремонт приміщень, в яких знаходиться дитяча циркова студія.