Ми – на UBB!

Благодійний фонд «ДАР» отримав акредитацію на Українській біржі благодійності і розпочинає проект «Зігріймо дітей Сходу!», в рамках якого оголошено збір коштів для діток – жителів зони АТО.

Сьогодні нашої допомоги потребує Артемівський навчально-виховний комплекс Станично-Луганського району Луганської області, що розташований за 800 метрів від зони розмежування. Його вихованці – діти, які пережили обстріли, ночували у підвалах та бомбосховищах. Тепер вони живуть в умовах бідності та нужденності. Цим діткам вкрай необхідні підтримка та турбота, яку ми з вами можемо їм забезпечити!

Протягом 2016 року «ДАР» вже закуповував деяку побутову техніку, речі, іграшки та одяг для вихованців Артемівського НВК. Окрім того, наш фонд організував виїзні екскурсії у Київ та Харків, під час яких діти відвідували музеї, театри, цирк, дельфінарій та інші пізнавально-розважальні та культурні заклади.

Тим не менше, діти ростуть, а потреби з’являються повсякчас. Так, оновлення потребують меблі комплексу, дитячий майданчик необхідно відбудувати фактично з нуля. А віднедавна порушилася регулярність постачання до НВК звичайного хлібу. Ми не змогли лишитися осторонь. Віримо, що і ви не будете байдужими до цих дітей. Допоможіть нам зігріти дітей Сходу!

 

Долучитися до збору коштів можна тут: https://ubb.org.ua/uk/project/2858/#tabs-1