Підлітки Красногорівки розширюють творчі горизонти

Ми упевнені, що найбільшою цінністю у житті є постійний особистісний розвиток. Кожна людина – від природи обдарована, головне цей талант у собі віднайти. Тому ми із задоволенням підтримуємо молодіжні проекти, зорієнтовані на розкриття природних схильностей.

7 жовтня ми влаштували творчий майстер-клас для підлітків з Красногорівки. Власне, діти поділилися із нами своїм бажанням влаштувати у своєму місті молодіжний театр, але не знали, з чого почати його втілення. А «Дар» поспілкувався зі своїми друзями і зрозумів – красногорівський театр починається з повної імпровізації.

Так, наша подруга Такіра висловила бажання показати підліткам основи вокальної майстерності, а подруга Христина зголосилася навчити дітей основам сценічного експромту. Дівчата – справжні майстрині у своїх напрямках, тож під кінець роботи очі у наших красногорівських театралів світилися від захвату!

Вкрай важливо переконати дітей, які вже четвертий рік окрім війни фактично не бачать нічого, що вони не менш обдаровані, ніж їх однолітки з мирної території України, і так само мають можливості для розвитку.

Ми дуже сподіваємося, що цей майстер-клас став для дітей тим поштовхом до творчих переосмислень та дій, якого їм не вистачало.