Подаруй тепло дітям

Цьогоріч українці як ніколи чекають на тепло. Наш Фонд ділиться здогадкою: аби зима нарешті пішла, потрібно зробити щось хороше. Тому ми разом із нашими партнерами «Космо» оголошуємо акцію «Подаруй тепло дітям»!

У рамках цієї ініціативи гуманітарну допомогу отримають дитячі установи Харківщини та Луганщини. На зібрані кошти ми закупимо засоби особистої гігієни та меблі.

Засобами гігієни ми забезпечимо Харківський обласний спеціалізований будинок дитини № 1 та обласний спеціалізований будинок дитини «Зелений гай». Там нашої з вами уваги потребують малята від 0 до 7 рочків, які страждають на порушення функціонування центральної нервової системи, психічні розлади та мають вроджені аномалії розвитку.

На Луганщині меблі та засоби гігієни отримають Щастинська обласна загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів, дитячий навчальний заклад освіти ясла-сад «Ромашка», Артемівський навчально-виховний комплекс Станично-Луганського району Луганської області та Петропавлівська лікарня Станично-Луганського районного територіального медичного об’єднання.

А Харківський спеціальний учбово-виховний комплекс ім. В.Г. Короленка, чиїх вихованців ми підтримуємо вже понад 10 років, отримає сюрприз – клавішний інструменту Korg Kross 88-2 для хору дітей із вадами зору.

Приєднатися до акції та поділитися краплинкою тепла з дітьми може кожен – достатньо купити магнітик-сердечко у мережі магазинів «Космо».

Акція триватиме до початку травня, тож запрошуємо долучитися до доброї справи!