“Птах” дарує радість дітям та здобуває нові перемоги!

За підтримки БФ «Дар», протягом усього 2013 року, в рамках програми «Лялькотерапія» актори театру «Птах» проводили уроки по акторській майстерності, сценічній мові та сценічному руху для молодих людей з обмеженими можливостями – випускниками інтернату №55. Ефективність цих уроків підтверджується кожен рік, кожен раз вражаючи новими творчими результатами: діти стають більш розкутими, комунікативними та впевненими в собі.
«Птах» не перестає радувати підшефних нашому фонду вихованців інтернату №55, гімназії ім. Короленка, дитячого будинку «Зелений гай» та гімназії №12 своїми чарівними виставами, які діти вже встигли полюбили: «Котеня на снігу», «Домовичок Кузя» та інші.
Кожен рік в житті театру супроводжується новими творчими досягненнями. Будучи учасниками багатьох фестивалів та конкурсів, «Птах» не перестає збирати повні зали глядачів та гучних аплодисментів, даруючи людям радість та натхнення. І ми дуже пишаємося тим, що на міжнародній театральній арені саме «Птах» з гордістю представляє Україну, здобуваючи нові яскраві перемоги.