Табір “Барвінкове”-2017: стартувала перша зміна

Барвінкове літо розпочато!

До мальовничого селища Курулька Харківської області відпочивати та оздоровлюватися приїхала перша група дітей: 65 гостей із Луганської та Харківської областей. На них чекає 21 день веселих спортивних та творчих занять, які допоможуть дітлахам розкритися і розслабитися та залишать по собі неймовірні враження!

Табір старанно готували до приїзду діток благодійники – Благодійний фонд соціальної допомоги Харківської області. Так, у житлових корпусах і технічних приміщеннях провели поточний ремонт, полагодили водогін, пофарбували лавки й альтанки, замінили освітлення. Крім того, на дітлахів цього року чекав чудовий сюрприз – новий спортивний майданчик.

Крім того, волонтери підготували для малечі насичену розважально-пізнавальну програму: творчі майстер-класи, зустрічі з успішними особистостями, заняття з англійської мови, цікаві екскурсії та конкурси. Літо для барвінчат буде незабутнім!

Зазначимо, серед гостей з Луганщини у «Барвінковому» відпочиватимуть дітки з малозабезпечених і багатодітних родин. Благодійний фонд «Дар» подарував їм путівки до табору, адже це чудова можливість покращити психологічний стан дітлахів, відволікти їх від щоденної напруги.

Бажаємо усім гостям «Барвінкового» незабутніх канікул!

 

Фото: Благодійний фонд соціальної допомоги Харківської області