Вихованці Харківського спеціального НВК ім. В.Г. Короленка на Міжнародному фестивалі – конкурсі незрячих музикантів-виконавців

На V Міжнародний юнацький фестиваль-конкурс незрячих музикантів-виконавців, який відбувся з 13 по 15 листопада в місті Курськ (Росія), було запрошено 19 вихованців НВК ім. В.Г. Короленка під керівництвом хорестмейстера Бондаренко Людмили Петрівни та акомпаніатора Сергієць Олександра. Всього на фестивалі налічувалося близько 150-ти учасників із 25-ти регіонів, серед яких значної чисельності досягли наші вихованці, які з гордістю представляли Україну, а також делегація із Білорусії та звісно ж представники різних куточків Росії.

Унікальність цього фестивалю в тому, що він змушує зовсім по-іншому сприймати світ та реальність. Чутке світосприйняття, майстерність та талант виконавців зовсім не обмежуються їх фізичними недоліками. Як сказала Надія Пікуль, заслужена артистка Росії та член журі конкурсу: « Їм набагато важче, ніж нам, але вони молодці. Коли вони на сцені, їх недоліки непомітні.»