Тренінги по ненасильницькому спілкуванню з датським спеціалістом Карлом Плеснером в Харкові та Києві

З 13 по 14 серпня в Харкові, а з 15 серпня – в Києві, планується проведення ряду тренінгів по ненасильницькому спілкуванню з відомим датським спеціалістом Центру Ненасильницького спілкування Карлом Плеснером, який поділиться своїм досвідом з нашими волонтерами та психологами, які роблять все можливе, щоб надати психологічну підтримку вимушеним переселенцям, українським військовим та усім людям, які потребують допомоги в такі важкі для України часи.
– Особливо важливим є спілкування з українськими військовими, які сьогодні перебувають у військовому госпіталі – говорить Карл Плеснер. Ми хочемо поговорити з ними, щоб розуміти їх психічний та емоціональний стан, допомогти їм пережити ту страшну емоційну біль, після всього того, що вони пережили на війні.
Проведення таких тренінгів є особливо актуальним сьогодні, коли серця українців наповнені жахом та стражданнями, адже війна, хоч вона офіційно не проголошена, – це жорстоке насилля, тяжкі втрати та біль.
Організатори: Благодійний фонд «ДАР», Український центр суспільної злагоди і примирення «Простір гідності», Благодійна організація «Всеукраїнський благодійний фонд «Єдина Родина» та Єврейський студентський центр «Гілель».