«Три історії Галичини» продовжує подорож. Гамбург. Львів.

З 3 до 9 жовтня в Гамбурзі, Німеччина, відбувся кінофестиваль, який спеціалізується на дебютах молодих режисерів. Кожен рік у цьому міжнародному конкурсі беруть участь більш ніж 100 повнометражних та короткометражних фільмів. Фільм «Три історії Галичини» був показаний в основному конкурсі 3 та 5 жовтня. Великий інтерес викликала тема фільму. Всі квитки на перегляд були розпродані заздалегідь. Під час показу фільму у багатьох глядачів на очах були сльози. Після перегляду вони поділилися своїми враженнями і дали високу оцінку фільму. Один з глядачів розповів, що він зі Львова і в Гамбурзі у відрядженні. Дізнався про фільм випадково, але враження дуже сильне. “Ви зробили фільм про мою сім’ю”, сказав він. “Мій дядько і батько не розмовляли один з одним протягом сорока років, оскільки під час війни воювали по різні сторони. Дякую за цей фільм”.

У Львові с 4-го по 10 жовтня проходив ІІІ Екуменічний Соціальний Тиждень (ЕСТ). Тиждень проходив з ініціативи Інституту Екуменічних Студій у співпраці з Українським Католицьким Університетом, Львівською міською радою, Львівською обласною радою і облдержадміністрацією, а також за участю українських та європейських благодійників. ІІІ ЕСТ був присвячений темі “Довіра. Відповідальність. Філантропія”.
6 жовтня у рамках цього заходу відбувся показ фільму “Три історії Галичини”. Фільм мав великий успіх. Учасники ЕСТу були вражені історіями про долі реальних людей показаних у фільмі. Після перегляду глядачі аплодували стоячи.

Бажаємо подальшого успіху авторам фільму! Наступна подорож – до Єрусалиму!