Артем Толстухін з виставками живопису «Морські канікули» та «Роза вітрів» в Харкові

44Культурно-просвітницький центр «Будинок Нюрнберга» організовує 2 виставки молодого харківського художника – Артема Толстухіна, учасника українських та міжнародних виставок, виїзних пленерів, чиї роботи відомі як в України, так і закордоном.

Талановитий художник народився в Криму. Закінчив Сімферопольське художнє училище ім. Самокиша, а згодом і Харківську державну академію дизайну та мистецтв. Протягом 7-ми років (1999-2006 рр.) приймав активну участь в розписі храмів України та Росії, та в реставрації пам’ятників архітектури України.

1 (45)Перша виставка – «Морські канікули» відбудеться в «Будинку Нюрнберга» з 15 листопада по 5 грудня, де буде представлений ряд живописних кримських та чорногорських пейзажів.

Друга виставка – «Роза вітрів» пройде в грудні в Харківському художньому музеї, де всі бажаючі зможуть помилуватися пленарними пейзажами України (Криму, Карпат, Слобожанщини), Італії, Франції та Чорногорії.

Культурно-просвітницький центр «Будинок Нюрнберга» разом із Благодійним Фондом «ДАР» з радістю запрошують усіх шанувальників сучасного мистецтва насолодитися роботами талановитого українського художника.