Події присвячені 150 річчю з Дня Народження Василя Кричевського тривають!
Наш друг, Видавець Олександр Савчук , провів лекцію із циклу “Поговоримо про…” присвячену Василю Кричевському “Василь Кричевський. Мрійник і творець” у Музей української діаспори. Олександр поділився з гостями цікавими фактами про життя засновника архітектурного стилю українського модерну, першого художника кіно і автора державного герба України. Дякуємо ![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
Ми теж завітали на лекцію. Побачили старих друзів та передали, подарований Natasha Bleyzer та Michael Bleyzer, акварельний натюрморт з квітами Василя Кричевського 1944 року.