Наш кіно-тур продовжується!
29 листопада у Вінниці відбулася прем’єра нашої зі Студією “Телекон” кінопритчи «Повернення. Василь Кричевський» у Кінотеатрі Родина. Вінниця нас приємно вразила – бажаючих подивитися стрічку та прийняти участь у творчому обговоренні виявилось більше ніж місць у залі – довелося доставляти стільці! ![🙂](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/1f642.png)
![🙂](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/1f642.png)
Завдяки організаторам, які широко висвітлили подію, ми мали аншлаг. Дякуємо директорці Кінотеатрту Родина Галині Боднар та команді кінотеатру, департаменту культури Вінницької міської ради, Телеканалу ВІТА , а також Музею Вінниці та допомогу з організацією, поширення інформації про наш фільм та можливість зібратися у непростий час. Це безцінно!
Безмежно вдячні за широке висвітлення події колегам з преси: