Василь Кричевський: між авангардом і традицією

4 жовтня, Національний художній музей України презентував виставковий проект – «Василь Кричевський. Між авангардом і традицією», в рамках якого було представлено близько 70 живописних та графічних творів митця, які поєднують в собі самобутні українські традиції та авангард. До меценатів та гостей проекту приєдналися і Ми.
Унікальність даного проекту в тому, що більшість робіт були представлені публіці вперше, а деякі з них навіть вважалися втраченими, як маловідоме панно «Ніч. Ханський палац у Бахчисараї», що стало центральним об’єктом виставки.
Також було презентовано каталог з роботами Василя Кричевського, присвячений 140-й річниці від дня його народження, в якому містяться нариси про життя і творчість майстра, репродукції вибраних малярських та графічних творів, до підтримки якого наш Фонд, разом із онуком Василя Кричевського – Василем Лінде-Кричевським, активно долучилися.
Виставка триватиме до 10 листопада, тому всі охочі можуть оцінити унікальне поєднання українських традицій та авангарду в творчості Василя Григоровича Кричевського!