Акція «Купуй українське» в мережі магазинів КОСМО

В мережі магазинів КОСМО продовжується благодійна акція «Купуй українське» з метою збору коштів на потреби українських військовослужбовців, які перебувають в зоні АТО, а також на потреби військовослужбовців, які постраждали в ході проведення АТО та родин загиблих.

Цього разу, зібрані на акції кошти, частину яких компанія ТОВ «Суматра-ЛТД» перерахувала Благодійному Фонду «ДАР», були розподілені:

  • разом із партером MAIDAN PRESS CENTRE, в рамках спільного проекту Благодійного марафону «Єдність-фест» – двом пораненим українським бійцям, які перебувають в Головному військово-медичному клінічному госпіталі м. Києва
  • на закупівлю життєво необхідних речей для українських батальйонів
  • на закупівлю наматрацників для Військово-медичного клінічного центру Південного регіону (м. Одеса), який опікується пораненими українськими військовими
  • на реалізацію проекту «Ненасильницьке рішення проблем в Україні», який передбачає цикл навчальних тренінгів з метою соціально-психологічної адаптації та реабілітації населення, а також з метою опанування методів ненасильницького вирішення конфліктів.

Акція ще триватиме в мережі магазинів КОСМО, тому кожен має можливість підтримати українську армію, купуючи будь-який товар українського виробника.