Проект: «Збереження репродуктивного здоров’я підлітків – вихованців дитячих будинків та інтернатів»

IMG_045126 січня в Харкові, був проведений круглий стіл – «Репродуктивне здоров’я підлітків», основною метою якого було: презентація проекту «Збереження репродуктивного здоров’я підлітків – вихованців дитячих будинків та інтернатів», налагодження співробітництва та поступове впровадження проекту в програму позакласної роботи дитячих будинків та навчальних закладів інтернатного типу м. Харкова та Харківської області.

В роботі круглого столу прийняли участь: вихователі, психологи, медики, волонтери дитячих будинків та інтернатів Харкова і області, представники Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, представники Харківської академії неперервної освіти, Харківського обласного Центру планування сім’ї та репродукції людини, а також міжнародний тренер та експерт з ненасильницького спілкування – Верена Єгер (Швейцарія), консультант в освітніх закладах та установах соціального спрямування по питанням ненасильницького спілкування та порозуміння – Марк Джозет (Швейцарія), консультант по питанням ненасильницького спілкування та порозуміння, представник Українського центру ненасильницького спілкування і примирення «Простір Гідності»- Роксолана Мельник.

Також, 26-27 січня пройшли семінари для вихователів, психологів, медиків дитячих будинків та інтернатів, а також для волонтерів проекту, темою яких було обговорення методів роботи з підлітками по профілактиці та збереженню репродуктивного здоров’я.

Партнери проекту: Український центр ненасильницького спілкування і примирення «Простір Гідності», Благодійний Фонд «ДАР», Єврейський студентський центр «Гілель».

Проект проводиться в рамках Програми малих грантів проекту «Репродуктивне здоров’я в Україні», що реалізує Благодійний фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї » за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку/USAID, за підтримки: Департаменту освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації та Харківської академія неперервної освіти.