«Мова Серця» з Вереною Єгер

2015-01-31 01.31.49 131-го січня та 1-го лютого в офісі компанії SigmaBleyzer відбулися тренінги з міжнародним сертифікованим тренером з ненасильницького спілкування – Вереною Єгер, яка ділилася своїм досвідом вдосконалення «мови Серця», що є вкрай необхідним для успішної праці та благополучного щоденного життя кожної людини.

Верена Єгер (Verena Jegher) – міжнародний сертифікований тренер та експерт з ненасильницького спілкування (Швейцарія), доктор теології. Проводить наукової дослідження в галузі класичної філології та теології, а також є розробником власної програми курсів, відкритої для всіх зацікавлених: професіоналів, сімей та пар. Має успішний досвід роботи тренером з ненасильницького спілкування на різних рівнях в Європейських країнах, зокрема у своїй країні Австрії та в країнах, що належать зони збройних конфліктів, як наприклад Афганістан. Володіє практичними навиками медіації (посередництва) в конфліктах.

2015-02-01 03.25.05 1На тренінгах були присутні психологи, волонтери та партнери Українського центру ненасильницького спілкування і примирення «Простір Гідності», який займався координацією тренінгів, так як Верена Єгер є колегою Карла Плеснера із швейцарської спільноти спеціалістів ненасильницького спілкування.

По завершенню тренінгів, усі учасники отримали не лише багато приємних емоцій та нових знань, які дозволять удосконалити методики ненасильницького спілкування, а й сертифікати, підписані рукою тренера.

Благодійний Фонд «ДАР»  з радістю долучиться до підтримки подальших тренінгів