116 ліжок, приліжкових шафів та матрасів заїхало в Україну від благодійного фонду Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich O/Stołeczny та польського онкологічного центру Świętokrzyskiego Centrum Onkologii у Кельце
Безмежно дякуємо вам друзі!
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇵🇱](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te0/1/16/1f1f5_1f1f1.png)
Відтепер медичні меблі знаходяться у КНП «Сєвєродонецької міської багатопрофільної лікарні» в м. Українка, військовому госпіталі на Чернігівщині та Лозівській центральній районній лікарні
. Окрема вдячніть Pavel Karakay за знайомство з польськими колегами, і Marian Orliński з польського фонду, який організував і всебічно сприяв передачі медичних меблів.
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)