Контейнер з медичним обладнанням, ліжками та медичними матеріалами від Medical Bridges Inc , який ми отримали завдяки Daar Foundation приїхав до Куп’янського територіального медичного об’єднання Куп’янської міської ради Харківської області.
Дякуємо партнерам за постійну підтримку та розуміння нашої ситуації
Нажаль, потреби не зменшуються.
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td9/1.5/16/1f64f.png)
Очікуємо наступний вантаж підтримки – в дорозі ще два контейнери.