Діти Щастя

image (1) КЗ «Артемівський навчально-виховний комплекс Станично-Луганського району луганської області» та Щастинська обласна загальноосвітня

санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів знаходиться в зоні АТО на близькій відстані від зони розмежування. У зв`язку з бойовими діями та конфліктною ситуацією регіоні більшість батьків вихованців цих закладів втратили роботу і родини залишились без фінансових засобів існування а багато батьків залишилось на окупованій території.

Дітки, хоч і зігріті турботою і піклуванням працівників НВК та інтернату, лишились без батьківського тепла, пережили багаторазові обстріли населеного пункту, безсонні ночі в підвалах власних будинків та евакуації в бомбосховище під час навчально-виховного процесу.  Вони потребують лікування від нервових захворювань та емоційного відпочинку.

Тож, троє діток зі Щастинської обласної загальноосвітньої санаторної школи-інтернату,  при фінансовій допомозі БФ «ДАР», цього літа поїхали на відпочинок та лікування у чудовий дитячий оздоровчий табір «Веселка».А «Артемівський навчально-виховний комплекс Станично-Луганського району луганської області отримав у подарунок необхідну для продуктивної роботи закладу, техніку: МФУ з повним комплектом канцелярського приладдя, сканер, м`ясорубку та пилесос.

Ми раді, що маємо змогу долучитись до такої світлої та важливої справи і щиро вдячні всім, хто у теперішній не простий час допомагає повернути малечі хоч часточку їх дитинства і додати таким діткам гарних, яскравих вражень та позитивних емоцій.