Тренінги з ненасильницького спілкування

З 2014  р026оку Благодійний фонд «ДАР» співпрацює з Громадською організацією “УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР НЕНАСИЛЬНИЦЬКОГО СПІЛКУВАННЯ І ПРИМИРЕННЯ “ПРОСТІР ГІДНОСТІ”.

Ми  продовжуємо допомагати в організації місця проведення тренінгів по ненасильницькому спілкуванню.

З початку цього року  за нашої підтримки відбулось вже 6 тренінгів.

В травні цього року у нас пройшов інтенсивний 2-денний ННС тренінг з Irmtraud Kauschat для фасилітаторів діалогу і медіаторів у партнерстві з ‪#‎ОсновиСвободи(Київ). Ірмтрауд – сертифікований тренер  з німеччини. Вона понад 10 років працює у сфері медіації та коучингу в країнах з військовими та пост-військовими конфліктами: з 1997 р. – у Боснії та Герцеговині, 2007 р. – в Кенії, 2013 р. – в Ізраїлі та Палестині.

Цей інтенсив розроблено спеціально для фасилітаторів і медіаторів, які зацікавлені поглибити знання і навички в методі ННС (Ненасильницького спілкування).

Проведення таких тренінгів, особливо у теперешній час, є дуже актуальним і важливим, адже метод ННС спрямовано на емпатію до себе та оточуючих, на щире вираження своїх емоційна і відновлення цінностей, які були порушені і втрачені під час війни. Це такі цінності, як емоційна безпека, свобода вибору і свобода слова, взаємне розуміння, емпатія (співпереживання) і довіра.