Фестиваль-конкурс «Мальована поезія Ліни Костенко»

Протягом 17 років Харківський художній музей та Благодійна організація «Благодійний фонд «Дар» є співорганізаторами дитячого мистецького фестивалю «Харків – місто добрих надій». Метою якого є комплексне подання таких видів мистецтва, якими займаються діти у процесі засвоєння та популяризації української та європейської культури, а саме – образотворче та музичне мистецтво, художнє слово, сольний та хоровий спів. У номінації, якій опікується Харківський художній музей, беруть участь юні художники.

У 2019 році фестиваль присвячений видатній українській поетесі – Ліні Костенко. Виставка дитячих творів «Мальована поезія Ліни Костенко» експонується у Виставкові залі Харківського художнього музею с 1 по 12 березня. Задача художнього конкурсу – не тільки виявити образотворчі здібності юних учасників, а й залучити їх до сприйняття та творчої інтерпретації інших видів мистецтва, зокрема української поезії. 

4 березня в виставковому залі Музею пройшло нагородження переможців і учасників серед особливих дітей з НВК ім. Короленка для дітей з проблемами зору та НВК школи-інтернату № 55. Маленькі дарування представили більше 35 робіт. Ми пишаємося юними талантами та бажаємо їм нових творчих успіхів!