Космо сердечко

Скоро весна – час натхнення, і втому числі, на добрі справи! Триває наша спільна із мережею магазинів «Космо» благодійна акція «Космо сердечко».  

Мета проекту – збір коштів на закупівлю необхідного медичного обладнання – іnfusomat® compactplus для Державної установи «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. Академіка О.М. Лук’янової НАМН України». Infusomat® compactplus – апарат, за допомогою якого в кров дитини надходять правильно дозовані ліки з потрібною швидкістю, особлива точність цього апарату робить процедуру набагато безпечнішою й ефективнішою для швидшого одужання пацієнтів.

Інститут є головною науково-практичною установою в Україні, що в комплексі вирішує всі нагальні питання охорони здоров’я матері та дитини. Щорічно в інституті отримують висококваліфіковану стаціонарну (близько 9 тис.) та консультативну (близько 20 тис.) допомогу жінки та діти з різних регіонів України. На сьогодні, до складу інституту входять акушерські, гінекологічні та педіатричні клініки, в тому числі унікальне для України відділення хірургічної корекції вроджених вад у новонароджених – хірургія перших хвилин життя, тому апарат який буде придбаний завдяки небайдужим є дуже необхідним.

Акція планується завершитись до кінця березня, але все залежить від Вас, від того, як швидко усі магнітики будуть розпродані! Долучайтеся до нашої акції разом з друзями, колегами та близькими, купуйте магнітики та допомагайте немовлятам! Кожен з Вас може стати частиною доброї справи.