Малюкам – солодощі в радість, а юнакам, що обмірковує життя, – навчальні програми

Перший день старого Нового року в загальноосвітній спеціальній школі-інтернаті № 12 для слабозорих дітей міста Харкова йшов за звичайним графіком навчального дня, коли приїхали представники благодійного фонду ДАР і компанії ВОЛЯ, щоб привітати дітей зі святом. Привезли повну машину солодких подарунків. Як розповіла представник фонду Ірина Бондаренко, серед підшефних дитячих і шкільних установ у цьому інтернаті найбільше вихованців – 285 осіб. А ще був особливий подарунок – комплект відеопрограм для вивчаючих англійських мову від партнера компанії ВОЛЯ телеканалу English Club. Директор школи Євген Чепішко, зустрівши гостей, та година розпорядився: зібрати в актовому залі наймолодших для вручення їм солодощів, а програми передати самим обізнаним у цьому людям – вчителю англійської мови і групі старшокласників.
Малюки виявилися дуже дисциплінованими: швидко і чітко розсілися в актовому залі, дружно скандували «спасибі» гостям. А коли їм роздали пакети з подарунками, спочатку терпляче чекали, не відкриваючи. Але терпіння вистачило буквально на хвилинку, потім стали хвалитися один перед одним солодощами.

А в холі гостей чекав сюрприз: кілька учнів виконали для них щедрівки. Тут же підійшла вчитель англійської мови Яна Романенко разом групою юнаків – учнів 10-11 класів. Вручаючи комплект відеопрограм, ми поцікавилися його ставленням до вивчення іноземних мов.
– Ігор Бєлобородов: знання англійської мови дуже важливо, без таких навичок важко знайти хорошу роботу, тому ми використовуємо зараз всі можливості для його вивчення.
– Саша Челомбітько: знання іноземної мови підвищує інтелектуальну потужність людини.
Знайомлячись з комплектом програм, вчитель і учні особливо відзначили, що є варіанти для різних вікових груп, є програми для вивчення американського варіанту англійської мови, який необхідний багатьом.
Директор школи Євген Чепішко розповів, що в школі чимало талановитих учнів, які займаються спортом на міжнародному рівні, виїжджають у зарубіжні країни, також на фестивалі – ось тільки нещодавно представники інтернату повернулися з Польщі.Є серед старшокласників і такі хлопці, хто планує стати перекладачем. До речі, зазначив директор, багато випускників продовжують навчання у вузах.