Пройшли обряд водохрещення разом з підшефними

Разом із представниками компанії ВОЛЯ ми були запрошені 19 січня в підшефний навчально-виховний комплекс для дітей з проблемами зору ім.В.Короленко на обряд водохрещення.
Комплекс розміщується в колишньому храмовому будинку в центрі Харкова. Понад 100 років тут діє спеціалізований навчальний заклад для дітей з проблемами зору, які приїжджають з усіх регіонів України. Раніше це була гімназія, а нещодавно вирішено підвищити статус до навчально-виховного комплексу.
У великому залі зібралися всі вихованці навчального закладу, викладачі. У руках у кожного – запалені свічки, старші допомогли малюкам, особливо плоховідящім, запалити свічки. Прибув протоієрей Михайло Скорик, який зі своїми помічниками провів службу і обряд водохрещення.
Директор комплексу Олександр Бєлоусов разом з батьком Михайло обійшли зал, кропить святою водою всіх присутніх. – А це наші спонсори, їх батюшка окропіте двічі, хороші люди, завжди нам допомагають, – сказав директор, дійшовши до представників ВОЛІ і ДАРу.

Потім дітям були вручені солодкі подарунки. А ще був особливий подарунок – комплект навчальних відеопрограм від партнера компанії ВОЛІ – телеканалу English Club. Його отримували для колективу вчитель Ольга Малькевич і старшокласники Тетяна Білоконь, Карина Жиліна, Олександр Єфремов.
Хлопці розповіли, що серйозно ставляться до вивчення іноземних мов, тому що володіння мовами необхідно і для майбутньої професійної кар’єри, і в побуті. Тут без англійської мови ніяк. Деякі діти їздять у США, де їм роблять операції з відновлення зору. Не так давно в Нью-Йорку була на операції Карина.
– Дякуємо за подарунок, – сказали діти – це стане в нагоді нашему навчанню та в житі.