Місто добрих надій

CAM0147214 березня 2016 року, у Харківському художньому музеї відбулось урочисте нагородження учасників конкурсу, що проходив у форматі щорічного фестивалю дитячої творчості «Харків – місто добрих надій». Проведення цього чудового заходу вже стало доброю багаторічною традицією, адже, цьогоріч, він відбувся у п`ятнадцяте! Вже 15 років фестиваль сприяє духовному та естетичному вихованню підростаючого покоління, заохочує дітей до творчої діяльності, створює умови для реалізації їх художніх талантів.

Цього року у рамках фестивалю проводився конкурс дитячого малюнку. Він був присвяченим видатним, славнозвісним харків`янкам – співачкам Є. Мирошниченко, Л. Гурченко (до 80-річчя з дня народження), та К. І. Шульженко (до 110-річчя з дня народження).

У конкурсі приймали участь учні з 55 школи-інтернату та Гімназії ім. Короленко.

Під час урочистого нагородження на учасників чекав святкових концерт учнів музичних шкіл. А після нагородження на конкурсантів чекав іще один сюрприз –  цікава екскурсія по новій експозиції Харківського художнього музею.

Окремі відзнаки і нагороди отримали також керівники творчих гуртків, у яких займаються юні митці. Адже, безцінним є внесок викладачів, які вкладають все серце і душу в виховання творчих здібностей дітей.