“Мудрість століть” очима художників НВК ім. Короленка

Новий рік щойно розпочався, а талановиті вихованці харківського НВК ім. Короленка, яким опікується Благодійний фонд «Дар», вже можуть похвалитися своїми творчими перемогами!

У січні стартувала серія конкурсів дитячої творчості для дітлахів з Харкова та всієї області. Першу мистецьку зустріч під назвою «Піднебесна імперія: мудрість століть» було присвячено року китайської культури в Україні. Серед учасників було багато діток із вадами розвитку, інвалідів та сиріт, в тому числі – наші талановиті дітки з НВК ім. Короленка, які підготували 40 творчих робіт.

22 січня організатори конкурсу – представники Харківського художнього музею – завітали до навчально-виховного комплексу, щоб привітати переможців та подарувати призи.

Лауреатами від НВК стали Максим Кумпан (4-Б клас) та Олександр Шевченко (7- А клас). У номінації «Журі аплодує» переможцями стали – Владислав Гурдинов (3- А клас), Настя Бруснецова (4- Б клас), Дар’я Волошко (4- Б клас), Данило Авраменко (5- А клас) і Богдан Устиянский (6- А клас).

Решта учасників отримали у нагороду Малу золоту медаль та грамоту.

Викладач Кубанська Н. В., яка підготувала роботи конкурсантів, отримала звання однієї з трьох кращих викладачів цього конкурсу, а також диплом та вимпел.