Подаруй тепло дітям: звіт по завершенню проекту

Наш спільний із компанією “Космо” проект «Подаруй тепло дітям» успішно добіг кінця. Цього разу ми забезпечили гральними меблями та засобами гігієни дитячі заклади Харкова й Луганщини.

Так, Нижньотеплівський дитячий ясла-садок “Ромашка”, Артемівський НВК та Щастинська санаторна школа-інтернат отримали новенькі шафи та іграшкові комплекси-стінки – лікарня, кухня, перукарня та навіть СТО. Учителі та вихователі старанно збирали меблі, так що дітки повернулися з канікул до оновлених та яскравих гральних кімнат і лишилися у захваті від нашого сюрпризу!

Крім того, Петропавлівська лікарня отримала спеціальний фармацевтичний холодильник для зберігання ліків у належних умовах та величенький запас памперсів.

А Харківський обласний будинок дитини №1 та Харківський обласний спеціалізований будинок дитини “Зелений гай” отримали пральні порошки, зубні щітки, паперові рушники та інші гігієнічні засоби.

Окрему подяку висловлюємо Гуманітарній пошті України за пересилання товарів – з вашою підтримкою нам працюється значно швидше й ефективніше!

Прийшла гаряча пора нового навчального року! А ми радіємо новій можливості потішити дітлахів і бажаємо їм цікавої та веселої осені