Творчий пошук вихованців підшефного інтернату відзначений Гран-прі фестивалю в Харкові

Юля Микитюк і Діма Пікулін, семикласники харківської спеціалізованої школи-інтернату № 55, удостоєні Гран-прі в номінації «Образотворче мистецтво» фестивалю «Харків – місто добрих надій». Фестиваль проходив під девізом «Назустріч ЄВРО-2012». Нагороди хлопцям на урочистому вечорі у філармонії вручали прославлені футболісти команди «Металіст», заслужені майстри спорту Нодар Бачіашвілі і Віктор Камарзаев.

Лауреатами конкурсу стали ще двоє вихованців інтернату – десятикласники Рита Гнутове і Влад Скороход. Усі четверо прийшли до філармонії разом з учителем праці Ніною Бєлік, яка вчить дітей у художній формі втілювати свої відчуття, думки. Вихованці інтернату створюють свої твори з паперу. Наприклад, в основі композиції, яка отримала Гран-прі фестивалю, як розповіли на своїй першій в житті прес-конференції Юля і Діма, половинка земної кулі, різні фігури. А самі роботи зараз виставлені в Харківському художньому музеї.

Над інтернатом шефствує всеукраїнський благодійний фонд «ДАР», основним партнером якого є загальнонаціональний український телекомунікаційний провайдер компанія ВОЛЯ. Представники фонду та компанії привітали лауреатів та вручили їм мольберт з побажаннями домогтися у своєму житті нових творчих досягнень.