Відпочинок на “Блакитному озері”

Безымянный
Усі проекти Фонду порятунку дітей та підлітків України від наркотиків завжди тішать та надихають. Саме тому «БФ ДАР» радо допомагає та підтримує таку необхідну у нашому сьогоденні справу, як виховання здорової, відповідальної молоді та формування здорового способу життя.
Одним з таких чудових і, на радість, постійних проектів є наметовий дитячий табір для важких підлітків.
Виїзди на природу вже давно є доброю традицією, адже цього літа табір відбувся у чотирнадцятий раз! Цього літа хлопці і дівчата відпочивали на мальовничій Дніпропетровщині, на «Блакитному озері» поблизу села Єлізарівка. Місце для табору обиралось організаторами дуже ретельно, тож, врешті-решт, всі були у захваті від солодкого соснового повітря, теплого золотавого пісочку, блакитної чистої води і мальовничих краєвидів.
У підлітків була неймовірно насичена програма: безліч цікавих, пізнавальних екскурсій та лекцій, походи і прогулянки, ігри, конкурси, концерти і посиденьки біля вечірнього вогнища. Та, найціннішим є те, що усю роботу в таборі хлопці і дівчата робили самотужки. Всі разом, розподіливши обов’язки, збирали дрова, ходили по воду, готували їсти, мили посуд, прибирали і, навіть, боролись з наслідки, хоч не великого, але справжнісінького буревію!
Ці 10 днів табору всі, як велика дружня родина, разом радо працювали, весело відпочивали і стійко долали усі труднощі та перепони…
Швидко і непомітно закінчилось літо! Промайнуло-пролетіло, наче й не було, і вже вересень співає, бринить дзвіночком, чекаючи хлопців і дівчат до школи. Та у серці кожної дитини, що провела 10 незабутніх днів у таборі на «Блакитному озері», воно лишило теплі і сонячні спогади, подарувало нові незабутні враження і відданих друзів.