«МАЙДАН. УКРАЇНА. ШЛЯХ ДО СВОБОДИ» у Лос-Анджелесі

5_LA24 січня 2015 р. в Stay Gallery (Лос-Анджелес, Каліфорнія) відбулося відкриття виставки «МАЙДАН. УКРАЇНА. ШЛЯХ ДО СВОБОДИ», яка до цього була успішно представлена в Берліні (Музей Берлінського муру «Чекпойнт Чарлі»), Лондоні (Зал Євросоюза та Спілка Українців Британіі), Нью-Йорку (Український інститут Америки) та Києві (Український Дім).

Нагадаємо, що експозиція виставки складається із унікальних творінь українських художників, фотографів, режисерів та музикантів, які були безпосередніми учасниками Революції Гідності, а все пережите на Майдані – відобразили в своїх роботах, які сьогодні являються цінними документами часу.

В день відкриття виставки відбулася відео конференція, – яку з Лос Анджелеса координував Сергій Фоменко (FOMA), з безпосередніми учасниками проекту, які знаходилися в Києві: Матвієм Вайсбергом, який розповів про свій художній проект «Стіна», Максимом Дондюком, Олександром Глядєловим та Ігорем Гайдаєм – які відобразили події Майдану в своїх унікальних фотографіях, а також з Олексієм Саєм, який розповів про ідею створення страйк-плакату як вираження всеукраїнського протесту проти кривавих подій на Майдані.

В планах ініціативної групи «Path to Freedom» – продовження турне виставки. Сьогодні вже багато роботи зроблено, але ще більше – попереду,  для того, щоб відкрити всю правду про Україну світові.

Куратор виставки: Сергій Фоменко (FOMA).

Організатори та партери: SigmaBleyzer, Благодійний фонд «ДАР», Міст Америка (Meest America) та Олександр Демко (Artfira Gallery).