Відтворення національного образу музею Тараса Шевченка в Каневі

20160607_122946

Одним з головних осередків української культурної спадщини та національного надбання українського народу, є Шевченківський національний заповідник.

Заповідник проводить велику культурно-просвітницьку роботу серед чисельних відвідувачів не лише з України, а й з багатьох країн світу, знайомить з життєвим і творчим шляхом поета і художника, з українською культурою, історією становлення української державності, поборником якої  був Тарас Шевченко.

Сучасного вигляду Шевченківський меморіал набув влітку 1939 року з установленням на могилі Кобзаря величного бронзового пам`ятника і спорудженням літературно-меморіального музею одним з авторів якого був Василь Григорович Кричевський.

Нині, завдячуючи старанній і відданій праці співробітників музею і допомозі благодійних фондів та меценатів, в музеї проводяться оновлення та відкриваються нові експозиції, які радо і з цікавістю сприймаються відвідувачами заповідника.

Особливо хочемо подякувати Моргану Вільямсу та USUBC за вагому допомогу і внесок у таку важливу і потрібну справу, як процес повернення музею первинного вигляду і відкриття останнього, експозиційного розділу.

Воно було приурочено до дня народження музею і відбулось 19 травня 2016 року.

Благодійний фонд «ДАР»  підтримує українські музеї, що несуть культурну та історичну цінність, зберігають величні традиції і історію нашої країни.

Ми пишаємось, що змогли долучитись до відродження національного образа музею Тараса Шевченка.